714 kez görüntülendi

“Seçim beyannamesindeki Verdiğiniz Sözlere Sadık Kalın!”

“Seçim beyannamesindeki Verdiğiniz Sözlere Sadık Kalın!”
18 Şubat 2020 12:39

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli; “Tavşancıldaki rezaletin önüne geçilmesini istiyoruz. Seçim beyannamesindeki verdiğiniz sözlere sadık kalın” dedi.

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli, Ak Partili Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in seçim beyannamesine ilişkin sözlere sadık kalınmasını ifade etti. ” Geçen sene ki seçim vaatlerinde Tavşancıl eski belediye binası güya butik otele dönüştürülüp turizm amaçlı halkımızın hizmetine sunulacaktı. Bugün gelinen noktada bu bina gümrük müdürlüğüne tahsis edilip amacı dışında hizmet etmektedir. ” diyerek Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e seslendi.

Sosyal medya hesabından paylaştı. İşte o paylaşım:

“Seçim beyannamesindeki Verdiğiniz Sözlere Sadık Kalın!

Geçen sene ki seçim vaatlerinde Tavşancıl eski belediye binası güya butik otele dönüştürülüp turizm amaçlı halkımızın hizmetine sunulacaktı. Bugün gelinen noktada bu bina gümrük müdürlüğüne tahsis edilip amacı dışında hizmet etmektedir.
Seçim döneminde bol keseden vaat vermekle işler yürüseydi herkes vaatler arkasına sığınır sonra hiçbir şey yapmadan arkasından kötü konuşularak uğurlanırdı. Belediye başkanı Hamza Şayir, şayet hafızalarda iyi yer edinmek istiyorsa bir an önce işe koyulup verdiği sözleri tutmalıdır.
Büyükşehir ve bakanlıkların yaptığı sayısı parmak sayısını geçmeyen projelerin arkasına sığınmamalı ve o projeleri kendi yapmış gibi davranmamalıdır. En önemlisi aklımızla dalga geçmeyi bırakmalıdır. Bizler kendisinin bu durumuna üzüldüğümüzü belirtmek isteriz çünkü 50 bin nüfuslu bu ilçeye başkanlık yapan bir şahsın kendisini bu denli komik duruma düşürmesi acı bir durumdur.
Hamza Şayir’e tekrar verdiği sözleri tutmasını hatırlatır, Tavşancıl’daki rezaletin önüne geçmesini istiyoruz.”

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, okyanus, açık hava, yazı ve doğa
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, yazı

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,483 seconds.