• -
2.292 kez görüntülendi

Orhan Gülek’ten akülü araba desteği

Orhan Gülek’ten akülü araba desteği
10 Haziran 2020 14:55

Bingöl’de yaşayan Sinan Olan’ın ailesinin Dilovası Engelliler ve Engelli Aileleri Derneği’nden akülü araba isteğine Bingöllü hemşerileri cevap verdi.

Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Orhan Gülek, Sinan Olan’a akülü araba desteğinde bulundu.Bingöl’ün Adaklı ilçesine bağlı Doğankaya köyünde yaşayan engelli Sinan Olan’ın ailesi, Dilovası Engelliler ve Engelli Aileleri Derneği Başkanı Samet Elden’e ulaşarak akülü araba desteğine ihtiyacı olduklarını söylemesinin üzerine Elden, Olan’ın ailesinin bu çağrısına destek için sosyal medya hesabından çağrıda bulunmuştu.

BİNGÖLLÜLER DERNEĞİNDEN YARDIM ELİ

Elden’in çağrısı anında ses veren İşadamı ve Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Orhan Gülek ihtiyaç duyulan akülü aracı alacaklarını bildirmişti. Gülek, önceki akülü arabayı DENAD Başkanı Elden ‘e teslim etti. Elden ise akülü arabayı Olan ailesine ulaştırması için AK Parti Adaklı İlçe Başkanı Ahmet Karakaya’ya teslim etti. Karayaka duygulu anlar yaşanırken emeği geçen herkese teşekkür etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

DENAD Başkanı Elden ise yaptığı açıklama da “Dilovası Engelliler Derneği olarak hem ilçemizde hemde ülkemizin her yerinden gelen taleplere imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya devam ediyoruz. Bingöl’de yaşayan Sinan Olan kardeşimizin ailesinin bizden talep ettiği akülü arabayı da Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanımız Orhan Gülek’in desteği aldık ve Sinan kardeşimize ulaştırdık. Başkanımız Orhan Gülek’e ve Bingöllüler Derneği’ne teşekkür ediyorum. Ayrıca arabanın ulşatırılması konusunda bizlere destek veren AK Parti Adaklı İlçe Başkanı Ahmet Karakaya’ya da teşekkür ediyorum.”dedi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,438 seconds.