• -
2.688 kez görüntülendi

Kocaeli’nin yeni hakim ve savcıları belli oldu

Kocaeli’nin yeni hakim ve savcıları belli oldu
1 Kasım 2019 14:18

HSK’nin mazeret kararnamesi ile 256 adli yargı hakim ve savcısı ile 51 idari yargı hakim ve savcısının görev yeri değişti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu Mazeret Kararnamesi yayınlandı. Karara göre 307 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi. Uzun süredir yayınlanması beklenen listede görev yeri değiştirilen 51’i idare, 256’sı adli yargıdan olmak üzere 307 hakim ve savcının görev yeri değişti.

KOCAELİ’YE ATANANLAR

Kararname sonucu Kocaeli’ye 3 yeni isim atandı. O isimler şu şekilde: Suzan Aslan Yalova Hakimliği’nden Kocaeli Hakimliği’ne, Aslıhan Akçay Karabulut Yalova Hakimliği’nden Kocaeli Hakimliği’ne, Mehmet Fettahoğlu Bingöl Cumhuriyet Savcılığı’ndan Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’na atandı.

KOCAELİ’DEN GİDENLER

Kararnamede Kocaeli’den giden 4 savcı ve hakimin ismi yer aldı. İşte Kocaeli’den giden hakim ve savcılar: Hülya Babadağ Kocaeli Hakimliği’nden İzmir Bölge Adliye Mah. Üyeliği’ne, Bülent Cansu Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’ndan Sakarya Bölge Adliye Mah. C. Savcılığı’na, Fatih Alınca Kocaeli Hakimliği’nden Sakarya Bölge Adliye Mah Üyeliği’ne, Merve Öğüt Düşünceli Kocaeli Hakimliği’nden Zonguldak Hakimliği’ne atandı.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 88 queries in 0,465 seconds.