• -
5.470 kez görüntülendi

‘Hayat Eve Sığar’ uygulaması yayınlandı, riskli bölgede misiniz? Tıklayın görün!

‘Hayat Eve Sığar’ uygulaması yayınlandı, riskli bölgede misiniz? Tıklayın görün!
18 Nisan 2020 14:56

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Kovid-19 uygulaması ‘Hayat Eve Sığar’, Android ve iOS için yayınlandı.

'Hayat Eve Sığar' uygulaması yayınlandı, riskli bölgede misiniz? Tıklayın görün!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, salgına karşı vatandaşların takip edilmesini sağlayacak bir uygulama üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı.Bakanlık tarafından geliştirilen ‘Hayat Eve Sığar’ isimli uygulama, Google Play Store’da ve iOS App Store‘da yayınlandı. Kaynak: Hayat Eve Sığar uygulaması nedir? Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirilir? Hayat Eve Sığar uygulaması çıktı mı?

UYGULAMA NE İŞE YARIYOR?

Uygulamadaki harita üzerinden çevrenizdeki eczane, hastane, toplu taşıma, metro istasyonları ve marketlerin konumları görülebiliyor.Hayat Eve Sığar uygulaması, ayrıca bulunduğunuz bölgede evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluk oranlarını gösteriyor. Kaynak: Hayat Eve Sığar uygulaması nedir? Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirilir? Hayat Eve Sığar uygulaması çıktı mı?

bolge

Ailem bölümüne merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, ilgili kişinin bu uygulamayı yükleyip, uygulama üzerinden onay vermesi durumunda onların konum bilgilerini görülebiliyor, takip edilebiliyor ve bulundukları bölgelere göre risk durumları öğrenilebiliyor.Ayrıca uygulamanın alt kısmında, ülkemizin günlük koronavirüs istatislikleri takip edilebiliyor.Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan uygulama, yalnızca Android 5.0 ve üzeri – iOS 10 ve üzeri sürümlerde çalışıyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Kaynak: Hayat Eve Sığar uygulaması nedir? Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirilir? Hayat Eve Sığar uygulaması çıktı mı?

UYGULAMAYI ANDROID ÜZERİNDEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

UYGULAMAYI APPLE ÜZERİNDEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 88 queries in 0,464 seconds.