2.021 kez görüntülendi

“EKONOMİYİ BERBAT ETTİNİZ! “

“EKONOMİYİ BERBAT ETTİNİZ! “
1 Ekim 2019 17:14

Yeniden refah partisi ağustos ayı il divanı toplantısını Gebze kültür merkezinde gerçekleştirdi.

Yoğun katılım ile miting havasında geçen divan toplantısı sonrası, il ve ilçe yönetiminden oluşan partililerden oluşan kalabalık, Gebze caddelerinde halk ile buluştu. Kocaeli il başkanı Mehmet Aras’ a yürüyüşünde, İstanbul il başkanı Hüseyin Terzi’ de eşlik etti. Sık sık halk tarafından durdurulup, soru sorulan ikilinin halk ile samimi diyaloglar kurduğu gözlerden
kaçmadı. Aras’ a hitaben; Erbakan ne zaman Gebze’ ye gelecek, onu Gebze’ de görmek istiyoruz diyen vatandaşa cevap veren, Aras en kıSa sürede dedi.
Çay ocağında halka hitap eden Aras’ ı, sendikacılık yaptığı dönemden tanıyan vatandaşlar kendisine sarılarak fotoğraf çektirdiler.
Soyguncuların hortumunu keseceğiz.! Emeklilikte yaşa takılanların hali ne olacak, diye soran vatandaşa cevap veren Aras: “hırsızların, soyguncuların ve rantiyecilerin hortumlarını keseceğiz. Kaynaklar vatandaşa akacak ve sorun çözülecek, eyt lilerin sorunlarını da bizden başkası çözemez.” Dedi.

İl başkanı Mehmet Aras aldı. Aras’ ın konuşmasının satır başları şu şekilde;

EKONOMİYİ BERBAT ETTİNİZ!

“Kocaeli ilimizde emniyet müdürlüğünün 3 işçi almak için açtığı ilana, yüzlerce insan başvuru yapıyor. Neden çünkü, işsizlik rekor seviyede, milleti ekmeğe muhtaç ettiniz. Ülkeyi getirdiğiniz yer işte burası.
Arkadan kaçan fincancı çırakları! Eline aldığı Kütahya fincanını kalabalığa gösteren Aras; Vakti ile bir fincancı çırağı, kendi işini kurup başına geçmiş, fakat bir türlü fincanın kulpunu gövdesi ile birleştirmeyi başaramamış. Çaresizlik içinde ustasından yardım isteyen çırağa ustası, kendisinin
yanında uzun yıllar çalışır ise kulpu fincana yapıştıracağını söylemiş. Yıllar sonra mesleğe sebat eden çırağına, işin püf noktasını öğrete ustası, böylelikle çırağın kulpu fincana yapıştırmasını sağlamış. Bu günkü iktidar partisi başarısızdır. Çünkü ustanın yanından kaçmışlardır!”

İSTANBUL İL BAŞKANI HÜSEYİN TERZİ GEBZE’DE KONUŞTU!
“Mehmet Aras’ ın konuşması sonrası kendisine söz verilen İstanbul il başkanı gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Kocaeli teşkilatının çok şanslı olduğunu ifade eden Terzi, Türkiye siyasetinin birkaç ustasını
bulunduğunu ve bu ustalardan birinin de Kocaeli il başkanı, Mehmet Aras olduğunu ifade etti.”

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,457 seconds.