• -
5.825 kez görüntülendi

Dilovasında Nikah Kıydılar

Dilovasında Nikah Kıydılar
26 Kasım 2019 14:22

Kocaeli’nin Dilovası ilçesine 4 yıl önce Coğrafya öğretmeni olarak atanan Latife Öztürk, Antalya Vergi Müfettişi olan Hüseyin Arslan ile evlendi. Öğretmen ile müfettiş çiftin nikahı öğretmen Öztürk’ün görev yaptığı okulda kıyıldı.

Okulun konferans salonunda kurulan masada 30 yıllık tecrübesiyle yılların nikah memuru Tahsin Karabulak nikahlarını kıydı.İmza atan çiftin nikah şahitleri Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, okul müdürü Hakan Çelik, Müdür Yardımcısı İlknur Bolu ve Öğretmen Hatice Daşdemir oldu. Mutlu çifti okul öğretmenleri de yalnız bırakmadı.

Kocaeli’nin Dilovası ilçesine 4 yıl önce Coğrafya öğretmeni olarak atanan Yurdagül ve Emin Öztürk’ün kızı Latife Öztürk, Ankara Beypazarında tanınmış ailelerinden Songül ve Sezgin Arslan’ın oğlu Antalya Vergi Müfettişi olan Hüseyin Arslan hayatlarını Dilovası ilçesinde birleşti.

Nikah kararını birlikte aldıklarını söyleyen Latife Öztürk “Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onlar benim birer ailemdir.” diye konuştu.

Aile cüzdanını çiftlere teslim eden Milli Eğitim Müdürü Murat Balay; ” Çiftlere sevgi, saygının ön planda tutulacağını, aralarında gurur yapmayacakları tavsiyelerde bulunarak mutluluklar diledi.”pusulamarmara

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 90 queries in 0,490 seconds.