• -
1.543 kez görüntülendi

Dilovası Engelliler Dernek Başkanı

Dilovası Engelliler Dernek Başkanı
17 Ekim 2019 17:54

Dilovası Engelliler (DENAD) Dernek Başkanı Abdulsamet Elden ” Üzerimizde ticaret yapanları Allah’a havale ediyoruz.Kimsenin sermayesi değiliz.” diyerek sitem etti.

Dilovası ilçesi, engelliler adına Dilovası dışından bir çok gazete, dergi ve derneklerin uğrak bölgesi haline geldi. Engelliler için yardım adı altında gazete, dergi satarak dernek makbuzu kesilmektedir. Sürekli bu durumla karşılanan ilçe engelliler dernek başkanı Abdulsamet Elden; “Üzerimizde ticaret yapanları Allah’a havale ediyoruz.Kimsenin sermayesi değiliz.” diyerek kamuoyuna bu tarz satışlarla ilgililerinin olmadığını ifade etti. pusulamarmara

“Kamuoyunun Dikkatine!
Antalya merkezli bir derneğin ‘Egenin sesi’ adlı bir dergi ile şuan Dilovasının çeşitli bölgelerinde satış yaptığı bilgisi bize ulaşmış bulunmaktadır.Bu tür satışlarla Derneğimizin hiç bir ilgi ve alakası yoktur siz değerli Dilovasının güzel yürekli insanlarından bu satışlara itibar etmemenizi istiyoruz. Bizim yapmış olduğumuz tüm yardımlar bilinmelidir ki tamamen hayırseverlerimizin katkılarıyla gerçekleşiyor ve bu tür satışların her zaman karşısında olduğumuzu belirtiyor ve saygılarımızı sunuyoruz. “dedi.

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 89 queries in 0,472 seconds.