• -
2.481 kez görüntülendi

Bilikli:”TAKDİR DİLOVASI HALKI’NIN”

Bilikli:”TAKDİR DİLOVASI HALKI’NIN”
14 Ekim 2019 19:05

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Diliskelesi’nde atık arıtma tesisinden 2-3 gündür gelen koku nedeniyle sosyal medyada örgütlenip eylem yapan vatandaşların yanına gitti.

Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’ın olay yerinden gittikten sonra gece 01.00 sıralarında yaşanan olayda vatandaşların tepkisiyle karşılaşan Şayir’in öfkesi, anbean bir vatandaş tarafından çekilen videoya yansıdı.

“TAKDİR DİLOVASI HALKI’NIN”

Dilovası Saadet Partisi İlçe Başkanı Erkan Bilikli videoyu paylaşarak şu ifadeleri kullandı: “Dilovası Belediye başkanı Hamza Şayir, bu akşam (13 Ekim Pazar) Akfen arıtma tesisinden kaynaklanan kokuyu protesto eden, Diliskelesi halkına karşı gösterdiği aşağılayıcı hal ve hareketlerle kendi seviyesini belli etti aslında… Belediye Başkanı Hamza Şayir alana geldiğinde kendisini son derece mütevazi bir şekilde karşılayan selamını alan, hoşgeldiniz diyen, Diliskelesi halkına karşı, Makamından aldığı gücün şımarıklığıyla olmalı’ki bağırıp çağırıp, irrite ederek, tahrik ederek, adam olun, terbiyesizlik yapmayın, siz kimsiniz, ve lan diyerek hakaretlerde bulunup konuşması, kendisinin ne kadar aciz ve yetersiz biri olduğunun ispatıdır. Başkanın Usule ve üslubuna dikkat etmesini, halkına karşı edebine ve bulunduğu makama yakışır bir şekilde davranması gerektiğini bilmeli….! Mevlana ne demiş: Destinin içinde ne varsa, dışınada o sızar…. Takdir Dilovası halkının…”dedi.

Şayir “Siyasetle burayı bu hale getirenlere lanet olsun, bu hale getirenler utansın.” ifadelerini kullandıktan sonra, eylem yapan vatandaşlardan biri, “Dilovası’nı bu hale getirenlere lanet olsun.” dedi. Bir vatandaşın da “11 yıldır burayı kim yönetiyor, kime lanet ediyorsun, AK Partililere mi lanet ediyorsun?” diyerek, 11 yıldır Dilovası’nı AK Partililerin yönettiğini vurguladığı sözleri duyuldu.

İşte o video;

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 91 queries in 1,164 seconds.