• -
2.186 kez görüntülendi

Başkan Büyükgöz’den personellere jest

Başkan Büyükgöz’den personellere jest
2 Ekim 2020 14:05

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, dijital arşiv çalışmalarını yoğun bir gayretle belirlenen zamandan daha kısa sürede tamamlayan 5 personeli jest yaparak öğle yemeğinde ağırladı

Başkan Büyükgöz’den mesai arkadaşlarına jest. Her platformda, ‘Gebze Belediyesi ailesinin ilçeyi daha yaşanabilir kılmak için kente ve vatandaşlara hizmet üreten, canla başla çalışan büyük bir aile olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, mesai arkadaşlarını yemekte ağırladı. 2020 yılı arşivinde yer alan on binlerce evrakı yıl bitmeden tamamlayan arşiv personellerini, söz verdiği gibi öğle yemeğinde ağırladı.

KENDİ KULLANDIĞI ARAÇLA

Birimde görevli 5 personeli kendi kullandığı makam aracıyla restauranta götüren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Arkadaşlarımız on binlerce evrakı tarayıp takdire şayan bir şekilde kısa sürede 2020 yılının dijital arşivine veri girişini tamamladılar. Değerli mesai arkadaşlarımı, teşekkür mahiyetinde yemekte ağırladık. Kendileri özelinde tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor, teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  

Bir Yorum Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. 91 queries in 0,520 seconds.